Pieniądze z kawiarenki wpłacone na konto ❤️Weroniko❤️ życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i zwyczajnego życia. Walcz!!! Jesteśmy z Tobą ❤️❤️❤️

Cieszymy się , że możemy Ci chociaż trochę pomóc ❤️❤️❤️

🌿Przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu obdarowali dzisiaj mieszkańców Szczecinka własnoręcznie wykonanymi palmami🌿Było wiele serdecznych rozmów, wyrazów wdzięczności i składania świątecznych życzeń. Teraz z niecierpliwością czekamy na Wielkanoc🐇🐣🐏⛪🙏

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/photo/?fbid=955344846172491&set=pcb.7515683985157987

Szkolny Klub Wolontariatu zakończył dzisiaj kolejną akcję

Do szczecineckiej Podzielni przekazaliśmy zebrane zabawki, maskotki, książki, puzzle i słodycze

Nasz dzień dzielenia się wypadł wspaniale.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za hojne serce i włączenie się do akcji

❤️


5 grudnia – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza ❤️❤️❤️ Nasz Szkolny Klub Wolontariatu liczy obecnie 55 osób💪💪💪 Z okazji dzisiejszego święta zorganizowaliśmy kawiarenkę🧁🍰🍿 Zebraliśmy 861,08 zł na działalność naszego klubu. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy przygotowali pyszne ciasta, babeczki, galaretki i inne smakołyki 😍👏❤️

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/photo/?fbid=894768375563472&set=pcb.7104750596251330


Szkolny klub wolontariatu zachęca całą społeczność szkolną do wsparcia❤️


Wielkie serca naszych uczniów.

❤️

Przedstawiciele szkolnego koła wolontariatu odwiedzili 22 listopada 2023 r. schronisko dla zwierząt, aby przekazać karmę zebraną przez całą społeczność naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę a Rodzicom Leny za transport naszych podarków.


4 listopada zakończyliśmy zbiórkę kasztanów❗ Razem zebrano ok.120 kg💪 Część zbiorów przekazaliśmy do Parsęcka, gdzie odbywała się zbiórka na rzecz Nadii Gebauer (nasze zbiory to 50 zł). Drugą część sami oddaliśmy do skupu. Dzięki temu mogliśmy przekazać na konto Nadii 100 zł.Serdeczne podziękowania dla p. Natalii Pabian i p.Moniki Plucińskiej za dostarczenie kasztanów do skupu. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji: uczniom, rodzicom, dziadkom, nauczycielom i pracownikom szkoły.Szczególne podziękowania dla p.Stanisława👏


1 listopada, na szczecineckim cmentarzu, odbywała się kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Franciszka z Asyżu.Nasi uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, wraz z opiekunami ,zaangażowali się z wielkim entuzjazmem do tej zbiórki.Dziękujemy Wam za piękne serca ❤️❤️❤️

https://www.facebook.com/photo/?fbid=877567927283517&set=pcb.6981013738625017


Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do zbierania talenciaków w Lidlu. Akcja trwa do 5 listopada. Poproście o zbieranie znajomych, rodzinę, żeby było ich dużo więcej. Czekają atrakcyjne nagrody dla szkoły, czyli dla Was, drodzy uczniowie ❤️❤️❤️Można je przynosić do świetlicy, do wychowawców i do opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu (Justyna Stefanowicz, Agnieszka Zielenkiewicz).


W tym roku chcemy szczególnie pomagać Nadii. Jeszcze przez 2 dni Szkolny Klub Wolontariatu prowadzi zbiórkę kasztanów. Tym razem sami oddamy do skupu to, co uzbieramy. Prosimy w imieniu Nadii o mobilizację ❤️❤️❤️Zostały tylko 2 dni!!!


W czwartek, 5 października, odbyło się, pierwsze w tym roku szkolnym, spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariatu. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Jeżeli są jeszcze chętne osoby, to prosimy o zgłoszenie się po deklaracje i zgody rodziców.

Justyna Stefanowicz Agnieszka Zielenkiewicz