W ostatnim czasie mogliśmy ostatecznie podsumować diecezjalny konkurs plastyczny „Mój Kościół na Pomorzu”. Uczniowie, którzy wygrali etap szkolny otrzymali drobne upominki. Dotarły też nagrody z Koszalina, dla laureatów etapu diecezjalnego. Aż 5 osób otrzymało dyplomy i piękne książki. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy!


Szkolny etap konkursu „Mój Kościół na Pomorzu” zakończony. Oto laureaci z klas I – III: Weronika Czyżewska, Elena Nowakowska, Maria Markiewicz, Maja Majewska, Aleksander Dybowski, Stanisław Wiśniewski, Iwo Wujtiuk, Agata Nadzieja Porwoll, Roksana Krokus, Piotr Zubrzycki. Laureaci z klas IV – VIII: Mateusz Bendza, Weronika Koniszewska, Klaudia Normantowicz, Paweł Zielenkiewicz, Michał Boderek. Prace tych uczniów zostały wysłane do Koszalina, z niecierpliwością czekamy na wyniki etapu diecezjalnego. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają oceny celujące i drobne upominki. Gratulujemy!!!

Agnieszka Zielenkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Szczecinku

SP4 Szczecinek