23 czerwca o godzinie 12.00 rozpoczęło się w naszej szkole miejskie zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Miłym dla nas akcentem było złożenie gratulacji przez burmistrza miasta Daniela Raka nowej dyrektor szkoły pani Natalii Stegiencie. Jako gospodarze uroczystości uświetniliśmy przemówienia przedstawicieli lokalnych władz występami naszych najmłodszych. Klasa 3b, pod opieką wychowawczyni pani Justyny Rusielewicz, zaprezentowała się w znanej na całym świecie piosence „Jerusalema”, a klasa 1a wraz z uczniami klasy 4a, pod opieką pani Marzeny Dec – w piosence pełnej dziecięcego wdzięku i radości.

O uroczystości można przeczytać więcej na stronie portalu informacyjnego szczecinek.naszemiasto.pl.

https://szczecinek.naszemiasto.pl/oficjalny-koniec-roku-szkolnego-w-szczecinku-byla-mowa-o/ar/c1-9369603