26 kwietnia odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Chrońmy Ziemię bo mamy ją tylko jedną”. Uczniowie klas IV, VI,VII i VIII zaprosili na niego młodsze dzieci z klas I-III wraz z wychowawcami. Uczestnicy apelu wysłuchali wiersza o tematyce przyrodniczej, zobaczyli scenkę ,w której chora Ziemia idzie do lekarza oraz pokaz mody z surowców wtórnych. Wykazali się znajomością przyrody odgadując zagadki o zwierzętach oraz posegregowali śmieci wkładając je do odpowiednich worków. Na koniec wszyscy wtórowali solistce w piosence ekologicznej. Apel przygotowały-Bożena Szabłowska i Bernadeta Socha oraz uczniowie: Edyta Pawlak, Marcel Kołodziejczyk, Kornelia Wojciechowska,Paulina Łodyń, Weronika Koniszewska, Kornelia Kosiłowicz, Julia Pawelec, Aleksander Berczyński, Hubert Komorski, Paweł Zielenkiewicz, Maja Majewska, Aleksander Dybowski, Martyna Drab, Marika Michałkiewicz, Gabriela Wajda, Antoni Żukowski i Stanisław Wiśniewski.

Po więcej zdjęć zapraszamy tu: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5948647358579526&set=pcb.6327065910686473