Początek nowego semestru w naszej szkole nasi uczniowie zapamiętają szczególnie, bo będzie im się kojarzył z pożegnaniami.

Najpierw pożegnaliśmy panią dyrektor Renatę Romaniuk, a w ubiegły czwartek, panią Bożenę Tkaczuk, naszą szkolną bibliotekarkę.

Pani Bożenka, która przepracowała w naszej szkole 38-em lat, kojarzy się dzieciom z uśmiechem, cierpliwością, wyrozumiałością. Zawsze miała czas na organizowanie twórczych zajęć bibliotecznych, ciekawych spotkań z autorami książek czy wycieczek. W bibliotece było miło i sympatycznie. Każdy uczeń mógł liczyć na wysłuchanie, dobrą radę czy wsparcie.

I właśnie za to wszystko dzieci młodsze wraz z wychowawczyniami podziękowały pani Bibliotekarce na apelu szkolnym, na którym zabawne wierszyki przeplatały się z tańcem i piosenką. Każda klasa przygotowała drobny upominek, aby przypominał Jej o małych czytelnikach z SP 4.

Pani Bożenko! Dziękujemy! Życzymy dobrego zdrowia, wiele radości oraz wszelkiej pomyślności !