W czasie Święta Komisji Edukacji Narodowej nauczyciele z „Czwórki” postanowili urządzić dla swoich podopiecznych jesienny piknik. Zabawa była udana.

Wykorzystując słoneczną aurę, większość zabaw zorganizowano na szkolnym podwórku. Sportowe konkurencje, typu rzut ziemniakiem do celu, slalom z ziemniakiem na łyżce, czy skakanie na skakance z ziemniakami pod pachą rozśmieszyły i rozgrzały niejednego ucznia. Po fizycznym wysiłku można się było doenergetyzować kiełbaską z grilla, prażonym popcornem, a na deser spałaszować chrupiącego gofra.

Podczas festynu, dzieci miały również okazję wziąć udział w loterii fantowej i zdobyć ciekawe nagrody. Kolorowe pluszaki, gry planszowe, książeczki edukacyjne i drobne zabawki wywołały błysk w oku każdego małego zwycięzcy. Całemu wydarzeniu towarzyszyły dziecięce i młodzieżowe hity muzyczne oraz balonowe kreacje. Było wesoło, zdrowo i kolorowo, a przede wszystkim był to nasz wspólny czas, aktywnie spędzony na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację szkolnego dnia dziecka.

https://szczecinek.com/artykul/jesienny-festyn-w-czworce/1363283?fbclid=IwAR19ZQ7x6zG4dzZArsc-zka0j4o9FkVlx68tTn7iKu1swQrS1Uj9W4iAh3s