Udało się! Tegoroczne mikołajki przeżyliśmy wspólnie w szkole, śpiewając, wymieniając się prezentami, rysując, tańcząc i odpowiadając na pytania św. Mikołaja. Mikołaj w osobie Jarka Janika z 7c oraz jego dwie pomocniczki – Kornelia Kosiłowicz i Maja Szczecińska z 7b – odwiedzali klasy z pytaniem: „Czy byliście grzeczni?” Oczywiście, że tak, bo jakżeby mogło być inaczej. W klasie 2a u pani Kasi Janczi Mikołaj przybył nawet dwa razy, a i 1a, klasa pani Justyny Najder – Staniul, podekscytowana odebrała swoje prezenty 🙂 Klasa 3a wraz z panią Marzeną Dec cieszyła się z prezentów otrzymanych w wyjątkowych opakowaniach, a klasa 3b pani Ewy Gieczys świętowała mikołajki na słodko, pozwalając sobie na w tym szalonym dniu na niezły worek słodyczy 🙂

W starszych klasach królowały różne mikołajkowe kreacje :), co widać na zdjęciach klas: 5b, 6b, 7b i 8b.

W szkole roiło się od dzieci ubranych na czerwono, a i nauczyciele nie stronili w swoim ubiorze od czerwonego koloru. W czasie lekcji, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, działała z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego kawiarenka, którą zajmowali się uczniowie z klasy 8b: Martyna Telus, Weronika Baranowska i Michał Obłąkowski. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny. Jak zawsze dziękujemy rodzicom naszych uczniów za wypieki!