21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Święto to wywodzi się wprawdzie ze Stanów Zjednoczonych, ale jego przesłanianie powinno być bliskie także nam – Europejczykom. Jest to pewnego rodzaju apel przeciwko smutnej rzeczywistości, jakże aktualny w obecnych czasach. Zrobienie dobrego uczynku i przekazanie pozytywnych emocji drugiej osobie, to główna idea tego święta. Korzystając z nadarzającej się okazji i realizując nasze motto tj. „Szkoła z sercem”, z przyjemnością przyłączamy się do akcji zbiórki nowych kolorowanek, gier, puzzli, kredek …wszelakich przyborów, które umilą czas najmłodszym pacjentom naszego szpitala. Każdy, kto ma ochotę okazać odrobinę życzliwości i przekazać jakiś przedmiot dla dzieci, może przynieść go do sali nr 14 (do pani Magdaleny Leonowicz) lub do sali nr 20 (do pani Agnieszki Pietnoczki) do 3 grudnia. Pokażmy, że mamy wielkie serca

🙂